Barwy szczęścia | odc. 2492

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patryk wciąż nie może przestać wściekać się na Justina. W końcu stwierdza, że w tej sytuacji musi się wyprowadzić. Po długim wahaniu Agata wreszcie dzwoni do ukochanego. Prosi go o spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Po tym, jak nakrył Justina ze swoją matką, Patryk wciąż nie może przestać wściekać się na przyjaciela. W końcu stwierdza, że w tej sytuacji musi się wyprowadzić. Po długim wahaniu Agata wreszcie dzwoni do ukochanego. Prosi go o spotkanie. Urszula, nie pytając Józka o pozwolenie, zamierza zabrać Julkę na spacer. Podczas rozmowy z matką Julity Gabrysia usiłuje nie stracić nad sobą panowania. Borys i Aldona pogrążają się w rozpaczy. Parę załamała wiadomość, że nieopodal ich domu planowana jest trasa szybkiego ruchu. Kuczmowa ma żal do Grzelaków. Uważa, że to przez nich tak tanio sprzedała ziemię Marioli i Wangelowi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...