Barwy szczęścia | odc. 2491

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Miriam zamierza pogodzić Agatę i Patryka. Kuczma odwołuje przyznanie się do winy. Natalia namawia Romanowskiego do zawarcia ugody z byłymi wspólnikami. Dzięki temu otrzyma część należnych pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Miriam zamierza pogodzić Agatę i Patryka. Ma nadzieję, że wrócą do siebie dzięki jej staraniom. Sławka i Justin zostają zaskoczeni w dość dwuznacznej sytuacji. W sądzie Kuczma odwołuje wcześniejsze przyznanie się do winy. Grzelakowie boją się, że mężczyźnie uda się uniknąć kary. Natalia namawia Romanowskiego, by poszedł z byłymi wspólnikami na ugodę. Dzięki temu otrzyma część należnych mu pieniędzy. Mężczyzna nie chce się jednak zgodzić. Żąda znacznie wyższej rekompensaty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...