Na dobre i na złe | odc. 818: Wstań i walcz

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maks idzie do baru, gdzie wdaje się w bójkę. Opuszcza też swój dyżur. Tymczasem pomocy wymaga kobieta w zaawansowanej ciąży. Ze względu na wadę serca dziecko zaraz po urodzeniu potrzebuje operacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się w licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Zrozpaczony stratą Antka Maks idzie do baru, gdzie wdaje się w bójkę. Opuszcza też swój dyżur, a jego obecność okazuje się pilnie potrzebna. Pomocy wymaga kobieta w zaawansowanej ciąży. Ze względu na wadę serca dziecko zaraz po urodzeniu potrzebuje operacji. Jedynie Beger jest w stanie ją przeprowadzić. Falkowicz znowu kłóci się z sąsiadem. Bolek zastawia na ulicy jego samochód. W pracy profesor zajmuje się dwójką cholerycznych emerytów, którzy w dodatku są ze sobą skonfliktowani. Po trudnym dyżurze Andrzej postanawia pogodzić się z gwiazdą rock polo. Bolek przyjmuje propozycję z entuzjazmem. Alina i Tretter nadal wspierają nastoletnich Ulę i Jacka, świeżo upieczonych rodziców. Blanka orientuje się, że Radwan jej unika. Zamierza wprost go o to zapytać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...