Barwy szczęścia | odc. 2490

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza zostaje wypisana ze szpitala. Sprawa Omara znajduje finał w sądzie. Halina i Natalia dokładają starań, by mężczyzna nie trafił do strzeżonego ośrodka dla cudzoziemców. Chcą, by został z bliskimi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Iza zostaje wypisana ze szpitala. Razem z Paulinką i Sadowskimi cieszy się odzyskaniem zdrowia. Sprawa Omara znajduje finał w sądzie. Halina i Natalia dokładają starań, by mężczyzna nie trafił do strzeżonego ośrodka dla cudzoziemców. Chcą, by został z bliskimi. Patryk jest daleki od wyrozumiałości, którą Jowita okazuje Sławce. Justin przekonuje przyjaciela, że powinien pogodzić się z matką i narzeczoną. Iwona i Klara niepokoją się o Agatę. Po rozstaniu z Jezierskim kobieta niemal w ogóle nie wychodzi ze swojego pokoju. W domu Pyrków zjawia się Miriam. Nie ma pojęcia, że przyjaciółka nie jest już z Patrykiem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...