Lombard. Życie pod zastaw 9 (452)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W klubie tenisowym ma odbyć się turniej, w którym nagrodą jest wycieczka do Rzymu. Zyta wie, że większe szanse ma jej główna rywalka. Na domiar złego dziewczyna uszkadza swoją rakietę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Młoda tenisistka Zyta Florek może liczyć na wsparcie swojego ojca, ale jej matka, Julita, ma całkiem inne podejście do sportu. W klubie ma odbyć się turniej, w którym nagrodą jest wycieczka do Rzymu. Zyta nie marzy o niczym innym, ale wszystko wskazuje na to, że większe szanse ma jej główna rywalka. Wkrótce okazuje się, że do wyjazdu uczestnik musi się dołożyć. Jakby tego było mało, Zyta uszkadza swoją rakietę. Ojciec, pełen wiary w jej sukces, udaje się do lombardu, aby znaleźć nowy sprzęt. Przy okazji zaprasza Barskich na rozgrywkę. Pewna starsza kobieta postanawia zastawić zegarek jej wnuczka z motywem tęczy. Seniorka sądzi, że jest on homoseksualistą. Andżelika i Kaśka przeżywają niezbyt miłą przygodę. Z uwagi na złe samopoczucie Andżela decyduje się zrobić test ciążowy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...