Święty (155)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Laura odnajduje dzieci Ewy. Jest zła na starostę, że chciał rozdzielić rodzinę. Do Magdy docierają plotki o jej rzekomym związku z Kubą. Musi też zająć się złodziejem grasującym w Uroczysku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Laura odnajduje dzieci Ewy. Okazuje się, że Zosia skaleczyła się w lesie. Lekarka jest zła na starostę, że zamiast pomóc rodzinie chciał ją rozdzielić. Postanawia osobiście to z nim wyjaśnić. Tadzik oferuje gospodyni pomoc w przyniesieniu zakupów na plebanię. Do Magdy docierają plotki o jej rzekomym związku z Kubą. Posterunkowa każe koledze przedstawić dziewczynę, o której opowiadał. Tymczasem do kobiety przychodzi jej ojciec, Wiesław. Magda musi jednak zająć się złodziejem grasującym w Uroczysku. Wpada na pomysł jak go złapać. Maryla twierdzi, że Luiza podrywa Patryka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...