Family Food Fight - Pojedynek na smaki (7)

program rozrywkowy Polska 2021  b.o.
zdjęcie

W skrócie

W półfinale zmierzą się trzy rodziny. Przygotują ulubione potrawy z zagranicznych podróży. Na wykonanie zadania mają półtorej godziny. Ich dania ocenią jurorzy oraz gość - Martin Gimenez Castro.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Miłośnicy kulinarnych zmagań staną do walki o 100 tysięcy złotych. W każdym odcinku 3-osobowe drużyny, w skład których wejdą członkowie rodzin, będą musieli stawić czoło wielu trudnym wyzwaniom. Poznamy sekretne, przekazywane z pokolenia na pokolenie przepisy, nie zabraknie także prawdziwych emocji. Zmagania uczestników oceni 3-osobowe jury, w skład którego wejdą: Ewa Wachowicz, Adam Borowicz i Piotr Gąsowski.

Półfinał. W programie pozostały jedynie trzy rodziny. W tym odcinku przygotują swoje ulubione potrawy z zagranicznych podróży. Na wykonanie zadanie mają zaledwie półtorej godziny. Ich dania ocenią nie tylko jurorzy, ale też gość specjalny - zwycięzca pierwszej polskiej edycji "Top Chefa" Martin Gimenez Castro. Drużyny, którym nie pójdzie najlepiej, staną do dogrywki. W niej emocje sięgną zenitu. W finale są bowiem tylko dwa miejsca.

Występują

Twórcy

Ładuję...