You Can Dance - nowa generacja (8)

widowisko Polska 2021  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Trzydziestu tancerzy walczy o przejście do dalszego etapu. Czekają ich występy z takimi gwiazdami jak Gromee, Cleo i Roksana Węgiel. Akademię zaszczycą również goście specjalni, m.in. Edyta Herbuś.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W trwającym dwanaście tygodni niezwykłym tanecznym show biorą udział dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Stawka jest naprawdę wysoka - zwycięzca wróci do domu ze stoma tysiącami złotych. Zawodnicy zaprezentują swój talent przed trojgiem jurorów - weteranem programu, Agustinem Egurrolą, Klaudią Antos oraz Michałem Kostrzewskim. Castingi wyłonią łącznie 55 tancerzy, którzy zakwalifikują się do następnego etapu - Akademii. Wówczas podejmą treningi pod okiem znanych i cenionych choreografów. Dalej przejdzie jedynie 16 najbardziej wytrwałych i uzdolnionych osób. Uczestnicy mogą liczyć na wsparcie Idy Nowakowskiej, do której od Akademii dołączy także współprowadząca Roksana Węgiel.

30 młodych tancerzy walczy o przejście do dalszego etapu programu. Czekają ich występy z takimi gwiazdami jak Gromee, Cleo i Roksana Węgiel. Akademię zaszczycą również goście specjalni, a wśród nich influencerka Adrianna Skon i zwyciężczyni 2. Konkursu Tańca Eurowizji Edyta Herbuś.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...