Barwy szczęścia | odc. 2489

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata opuszcza szpital. Razem z Darkiem jedzie do ośrodka leczenia uzależnień. Żabcia i Sławka próbują wymyślić, co zrobić w sprawie Biernackiego. Oczarowany Anią biznesmen wysyła kobiecie kwiaty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Beata opuszcza szpital. Żegna się z Grzesiem, po czym razem z Darkiem jedzie do ośrodka leczenia uzależnień. Żabcia i Sławka próbują wymyślić, co zrobić w sprawie Biernackiego. Biznesmen, oczarowany Anią, która na spotkaniu udawała Jezierską, wysyła kobiecie kwiaty. Budzi to zazdrość Kornela. Patryk i Jowita decydują się otwarcie porozmawiać z matką. Chcą powiedzieć jej, co naprawdę czują i poruszyć kwestię rodzinnych problemów. Natalia usiłuje powstrzymać deportację Omara. W końcu postanawia bardzo zaryzykować. W realizacji jej planu kluczowy jest udział Robercika, syna Haliny Kałuży.

Występują

Zobacz także

Ładuję...