Lombard. Życie pod zastaw 9 (451)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Grzesiek próbuje zainstalować zestaw solarny zakupiony w lombardzie, ale okazuje się, że potrzebuje pomocy. Mariusz oddelegowuje do niego Ziutka. Beton ma ustalić miejsce pobytu Patrycji i Sebusia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Grzegorz Kasperski chciałby podróżować kamperem po świecie z narzeczoną Anetą. Dziewczynie nie podoba się ten pomysł, ale nie wie, jak wyjaśnić to ukochanemu. Grzesiek próbuje zainstalować zestaw solarny zakupiony w lombardzie, ale okazuje się, że potrzebuje pomocy. Mariusz oddelegowuje do niego Ziutka. Dochodzi do zwarcia, ale starszy mężczyzna przekonuje, że to nie jego wina. Ktoś jednak musiał przeciąć kable... Błażej chce zastawić budzik. Uzyskane w ten sposób pieniądze zamierza przeznaczyć na kebab, gdyż przejadł mu się bigos gotowany przez matkę, zanim wyjechała do sanatorium. Do lombardu przychodzi również ojciec klienta. Mariusz próbuje uświadomić córkę, że powinna na siebie uważać. Julka jednak ma dosyć kontroli ojca. Między Kawą i Jacą dochodzi do poważnej rozmowy. Dziewczyna zaprasza go na przyjęcie urodzinowe. Beton na prośbę Kazimierza ma ustalić miejsce pobytu Patrycji i Sebusia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...