Barwy szczęścia | odc. 2488

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas pokazu mody Kacper i Hania stają się sobie bliscy. Budzi to złość Madzi. Ania kontynuuje flirt z Biernackim. Zgadza się nawet pójść z nim na spacer. Gawron zauważa zmianę w jej zachowaniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Podczas pokazu mody Kacper i Hania stają się sobie jeszcze bliżsi. Budzi to złość Madzi. Sabina denerwuje się, ponieważ Kazik nagle zniknął. Postanawia poszukać go w dawnej melinie. Gawron orientuje się, że Żabcia stała się dla niego bardzo chłodna. Ania kontynuuje flirt z Biernackim. Zgadza się nawet pójść z nim na spacer. Michalina wręcza matce gotowy scenariusz. Chce wpisać Witka jako jednego z autorów. Nastolatka nie radzi sobie z wyrzutami sumienia. Czuje się winna, że bez zgody ukochanego przeczytała jego dziennik.

Występują

Zobacz także

Ładuję...