Kuchnia (12)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Niebawem otwarta ma zostać konkurencyjna restauracja. Właściciel Claude Monet, aby przyciągnąć gości do swojego lokalu, wprowadza do oferty shishę, a także możliwość podglądania kucharzy przy pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życiowe i zawodowe perypetie pracowników renomowanej restauracji "Claude Monet", specjalizującej się w kuchni francuskiej. Jednym z nich jest młody Maks Ławrowski (Patryk Cebulski), który dopiero zaczyna swoją karierę zawodową. Niezdarny chłopak ma wyjątkowy talent do ładowania się w tarapaty.

W tym odcinku

Niebawem otwarta ma zostać konkurencyjna restauracja. Właściciel Claude Monet, aby przyciągnąć gości do swojego lokalu, wprowadza do oferty shishę, a także możliwość podglądania kucharzy w trakcie pracy. Szef jest zbulwersowany zwłaszcza tym drugim pomysłem. Szklana ściana do obserwowania poczynań personelu w kuchni szybko znika, gdy Wiktor szokuje klientów swoim zachowaniem. Z kolei z przewróconej fajki wodnej wypadają węgle, które doprowadzają do pożaru. Kierowana zazdrością Wiki wprowadza zakaz związków współpracowników. Niebawem jednak sama spędza namiętne chwile z Maksem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...