Bajki naszych rodziców: Dziwne przygody Koziołka Matołka: Przygoda na szosie (8)

serial animowany Polska 1969-1974  b.o.

W skrócie

Koziołek Matołek przemierza świat w poszukiwaniu Pacanowa. To jedyne miejsce na świecie, gdzie podkuwają kozy. Łatwowierny Koziołek wszędzie poznaje nowych przyjaciół i przeżywa przygody.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterem jednej z najpopularniejszych polskich opowieści dla dzieci autorstwa Kornela Makuszyńskiego jest sympatyczny Koziołek Matołek, który przemierza świat w poszukiwaniu Pacanowa. To jedyne miejsce na świecie, gdzie rzekomo podkuwają kozy. Łatwowierny, śmieszny i trochę niezdarny Koziołek wędruje przez pustynie, morza i wyspy, odwiedza także Dziki Zachód oraz polskie miasta. Wszędzie, gdzie trafia, poznaje wielu nowych przyjaciół i przeżywa niezapomniane przygody.

W tym odcinku

Sympatyczny Koziołek Matołek przemierza świat w poszukiwaniu Pacanowa. To jedyne miejsce na świecie, gdzie rzekomo podkuwają kozy. Łatwowierny, śmieszny i trochę niezdarny Koziołek wędruje przez pustynie, morza i wyspy, odwiedza także Dziki Zachód oraz polskie miasta. Wszędzie, gdzie trafia, poznaje wielu nowych przyjaciół i przeżywa niezapomniane przygody. Tym razem nasz bohater pomaga uruchomić zepsute auto.

Zobacz także

Ładuję...