Barwy szczęścia | odc. 2486

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Józek zamierza podjąć walkę z Julitą. Chce, by w trakcie rozprawy rozwodowej Darek zeznawał na jego korzyść. Zawiadomiony przez Sabinę Janicki udaje się do szpitala, gdzie przebywa Beata.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Józek zamierza podjąć walkę z Julitą. Chce, by w trakcie rozprawy rozwodowej Darek zeznawał na jego korzyść. Zawiadomiony przez Sabinę Janicki udaje się do szpitala, gdzie przebywa Beata. Kobieta zamiast odpoczywać, znowu się przepracowuje. Odmawia też zapisania się na odwyk. Natalia mierzy się z problemami w pracy. Przegrywa jedną ze spraw. Oznajmia Malwinie, że nie ma jak wypłacić jej pełnej pensji. Brodzińska nie może więc kupić córce smartfona. W kancelarii Zwoleńskiej bez zapowiedzi znowu zjawia się Halina Kałuża. Bożena zaprasza do hotelu rodzinę Kruków. Poznała małżonków przez internet. Córka pary cierpi na FAS. Stańska chętnie słucha o ich doświadczeniach.

Występują

Zobacz także

Ładuję...