Leśniczówka (424)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pola pakuje się przed przeprowadzką. Do pokoju zagląda Kasia i, chcąc podnieść coś z podłogi, prawie mdleje. Teodor pyta syna o radę, jak postępować z Andzią. Ma wątpliwości, czy zaczynać nowy związek

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Pola pakuje się przed przeprowadzką. Do jej pokoju zagląda Kasia i, chcąc podnieść coś z podłogi, prawie mdleje. Jakiś czas potem żali się Anieli, że źle się czuje. Robert opowiada Krzyśkowi o swoich miłosnych podbojach. Majewski uświadamia sobie, że nie zazdrości koledze nocnego życia. Prawnika odwiedza w nowym biurze Teodor. Pyta syna o radę, jak postępować z Andzią. Dzieli się też wątpliwościami, czy powinien w tym wieku zaczynać nowy związek. Krzysiek odpowiada, że również przerażają go nowości w życiu. Tymczasem Ewa dowiaduje się od lekarki, że jej ciąża jest ciążą wysokiego ryzyka. Płoska jest załamana. Krawczyk alarmuje Wieśka, że Edyta chce całą rodzinę zapisać na konie. Postanawia poszukać pomocy u... Bartusia. Chłopak wydaje się przekonany do zrezygnowania z tego pomysłu, ale podczas rozmowy z matką stosuje sprytny manewr. Krawczyk ostrzega Kurka, że chłopiec może ich wydać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...