Brzydula 2 (177)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciek chce pomówić z Ulą o Bożence. Przekazane przez kuzynkę rewelacje wyprowadzają go z równowagi. W F&D Mirosław stara się pracować nad nową kolekcją. Nic nie idzie jednak po jego myśli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Do Uli nad ranem przychodzi Maciek, by porozmawiać z Bożenką. Przekazane przez kuzynkę rewelacje wyprowadzają go z równowagi. W F&D Mirosław stara się zapomnieć o kłopotach w domu i pracować nad nową kolekcją. Nic nie idzie jednak po jego myśli. Władek udziela mu ważnej rady. Szczęśliwa Bożenka, przekonana, że Kryspin w końcu wyjechał, wraca do domu. Maciek jednak szybko gasi jej entuzjazm. Marek Dobrowolski pojawia się na rozmowie o pracę. Wszyscy, z wyjątkiem Dobrzańskiego, są pod wrażeniem jego umiejętności i doświadczenia. PR-owiec ostatecznie dostaje posadę w F&D. Tymczasem Violetta zwraca uwagę na istotny fakt, który umknął Uli.

Występują

Zobacz także

Ładuję...