Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 6 (257)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do baru przychodzi lekarz Gajda. Zamawia alkohol i szybko go spożywa. Kiedy wychodzi z lokalu, spotyka szukających go policjantów. Na jaw wychodzi, że jego pacjentka zmarła na stole operacyjnym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Do pewnego baru przychodzi rozgorączkowany lekarz, Gajda. Zamawia alkohol i szybko go spożywa. Kiedy wychodzi z lokalu, spotyka szukających go funkcjonariuszy policji. Na jaw wychodzi, że operowana przez niego pacjentka zmarła przed chwilą na stole operacyjnym. Jej mąż jest przekonany, że to Gajda odpowiada za ten zgon. W lombardzie ma miejsce radosne wydarzenie. Przychodzi tam też Hofer, który opracowuje właśnie kolejny biznesplan. Sukces stoi jednak pod znakiem zapytania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...