Barwy szczęścia | odc. 2485

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata wyznaje Darkowi, że nie jest już w stanie funkcjonować bez leków. Janicki podejrzewa, że się uzależniła. Witek przekazuje Michalinie następne teksty. Poświęca mnóstwo czasu pracy nad spektaklem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Beata przyznaje się Darkowi, że nie jest już w stanie normalnie funkcjonować, jeżeli nie bierze specyfików z apteki. Janicki podejrzewa, że Saganowska się od nich uzależniła. Prosi Sabinę, by pomogła mu w tej trudnej sprawie. Witek przekazuje Michalinie następne teksty. Poświęca mnóstwo czasu pracy nad spektaklem. Nie wie, że ukochana nie potrafi niczego napisać. Odmawia, gdy dziewczyna chce przeczytać więcej fragmentów dziennika, który pisał po terapii odwykowej. Wówczas partnerka potajemnie zagląda do jego zapisków. Celina korzysta z rady Franka. Zamierza walczyć o Hermana. Postanawia nawet zwrócić się o pomoc do swojej rywalki, Łucji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...