Brzydula 2 (176)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek Dobrowolski bierze Ulę za Paulinę, z którą kontaktował się w sprawie posady. Kiedy Dobrzańska jest pochłonięta rozmową, w F&D zjawia się jej mąż. Adam zostaje zamknięty przez Aldonę w domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

W firmie pojawia się Marek Dobrowolski. Mężczyzna początkowo bierze Ulę za Paulinę Febo, z którą kontaktował się w sprawie posady PR-owca. Kiedy Dobrzańska jest pochłonięta rozmową z nim, w F&D zjawia się jej mąż. Maciek jest świadkiem dyskusji Ani i Kryspina, która daje mu mocno do myślenia. Marek opowiada żonie, co wydarzyło się we Włoszech. W tym samym czasie do kobiety próbuje dodzwonić się zniecierpliwiony Dobrowolski. Adam zostaje zamknięty przez Aldonę w domu. Przez siostrę nie może dowiedzieć się, co się dzieje w pracy. Marek zabiera dzieci, dając czas Uli dla siebie. Bożenka, przy lampce włoskiego wina, udziela Dobrzańskiej życiowej rady.

Występują

Zobacz także

Ładuję...