Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 5 (256)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rafał i jego żona sprzedają rzeczy, które dostali w spadku. Uwagę Lolka zwraca oprawiona w skórę książka znaleziona na strychu. Adek martwi się trwającą zbyt długo obecnością siostry Patrycji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Rafał i jego żona Ewelina sprzedają w lombardzie rzeczy, które dostali w spadku po babci. Szczególną uwagę Lolka zwraca oprawiona w skórę książka znaleziona na strychu. Ziomecki bada znalezisko i przekazuje szokującą prawdę na jego temat. Adek martwi się trwającą zbyt długo obecnością Blanki, siostry Patrycji. Próbuje się dowiedzieć, jak długo kobieta będzie u nich jeszcze gościć. Ryży informuje Adka, że jego żona nigdy tak naprawdę nie będzie należała do niego. Maciek decyduje się na odważny krok w związku z Weroniką. Andżelika i Mariusz dochodzą do porozumienia. W rozmowie z córkami podejmują ważną kwestię. Barscy są poruszeni powrotem Marty.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...