Barwy szczęścia | odc. 2484

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olga nalega, by córka pospieszyła się z oddaniem scenariusza przedstawienia. Młodzież jednak nie może nic uzgodnić. W końcu Michalina bierze się za pisanie w pojedynkę. Witek chce jej pomóc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Olga nalega, by córka pospieszyła się z oddaniem scenariusza przedstawienia. Młodzież jednak nie może nic uzgodnić. W końcu Michalina bierze się za pisanie w pojedynkę. Witek chce jej pomóc. Udostępnia ukochanej fragment dziennika, który pisał po odwyku. Dziewczyna bardzo chciałaby przeczytać całość. W taksówce Patryka Beata opróżnia następną butelkę syropu. Liczy, że specyfik doda jej sił, nagle jednak mdleje. Zostaje przewieziona do szpitala. W tej sytuacji Darek bierze Grzesia pod opiekę. Renia Sadowska chce wziąć psa ze schroniska. Ma nadzieję, że dzięki temu będzie mogła częściej widywać wnuki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...