Barwy szczęścia | odc. 2483

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata wciąż się przepracowuje. Zażywa również nowe specyfiki z apteki, co zataja przed najbliższymi. Kujawiak jest wdzięczna dyrektorce za wsparcie w sprawie złośliwego żartu uczniów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Beata wciąż się przepracowuje. Zażywa też nowe specyfiki z apteki, co zataja przed najbliższymi. Kujawiak jest wdzięczna dyrektorce za wsparcie w sprawie złośliwego żartu uczniów. Niespodziewanie nawet chce się z Niedzielską pogodzić. W Borkach Mariola nie potrafi porozumieć się z Kuczmową. Chciwa sąsiadka ciągle podwyższa cenę działki. Borys dochodzi do wniosku, że trzeba uciec się do podstępu. Sławce bardzo zależy na spotkaniu z Justinem. Prosi Żabcię, by zamiast niej porozmawiała z nowym klientem Kornela, Biernackim. Miałaby udawać Jezierską.

Występują

Zobacz także

Ładuję...