Barwy szczęścia | odc. 2482

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wybryk uczniów budzi wściekłość Kujawiak. Jest przekonana, że padła ofiarą zemsty ze strony Niedzielskiej. Aleks i Ewa przyznają się do winy. Oznajmiają dyrektorce, że zrobili to z myślą o niej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Wybryk uczniów budzi wściekłość Kujawiak. Jest przekonana, że padła ofiarą zemsty ze strony Niedzielskiej. Aleks i Ewa przyznają się do winy. Oznajmiają zaskoczonej dyrektorce, że zrobili to z myślą o niej. Patryk odbiera Justina z lotniska jako kierowca Biba Taxi. Kanadyjczyk opowiada przyjacielowi, że udało mu się pogodzić z rodzicami. Namawia Jezierskiego, by także spróbował pojednać się ze swoimi. Kornel chce, by żona przyszła za niego na jedno z biznesowych spotkań. Sławka się jednak wykręca, gdyż wcześniej umówiła się z Justinem. Elegancka kreacja Żabci, którą dostała w wypożyczalni Madzi, wywiera ogromne wrażenie na Jezierskich.

Występują

Zobacz także

Ładuję...