Leśniczówka (423)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pati bardzo przejmuje się zbliżającą się rozprawą sądową. Magda opowiada mężowi o wizycie kuratora. Po południu Jacek informuje ją, że czeka ich spotkanie z Marzeną. Krzysztof martwi się stanem Ewy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Pati bardzo przejmuje się zbliżającą się rozprawą sądową. Dostrzega wychodzącego ze szkoły kuratora, a potem po cichu płacze ukryta w kącie korytarza. Znajduje ją Maciek (Bruno Tomczyk) i próbuje pocieszać. Magda opowiada mężowi o wizycie kuratora. Po południu Jacek informuje ją, że czeka ich spotkanie z Marzeną. Edytka i Marianna ustalają wspólny plan działania wymierzony w mężów. Postanawiają obserwować ukochanych podczas ich zajęć z Amelią. Krzysztof martwi się stanem Ewy. Chce nawet iść z nią do lekarza, ale partnerka odmawia. Pola dziękuje ojcu, że pomógł jej załatwić mieszkanie u Teodora. Opowiada też, że marzy jej się podróż po Europie. Krzysztof nie wytrzymuje i wprost pyta córkę, czy jest w ciąży. Pola jest zaskoczona i wściekła. Sugeruje, że powinien o to podejrzewać Ewę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...