Brzydula 2 (175)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bożenka nie chce więcej widzieć Kryspina. Rozważa podjęcie kroków prawnych. Po dniu spędzonym z dziećmi Ula próbuje się zorientować w sytuacji w firmie. Wszyscy czekają na powrót Marka z Włoch.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Słowa Kryspina doprowadzają Bożenkę do szału. Nie chce go więcej widzieć. Myśli nawet o podjęciu kroków prawnych. Sytuację ponownie stara się załagodzić Ania. Kryspin dziękuje jej za wsparcie i przytula. Świadkiem sceny jest Bożenka. Po dniu spędzonym z dziećmi Ula próbuje się zorientować, jak wygląda sytuacja w firmie. Wieczorem zjawia się u niej Bożenka i prosi o nocleg. W międzyczasie do domu przyjeżdża również Maciek. Beatka zaprasza Bartka na małą imprezę u Cieplaków i postanawia zabawić się w swatkę. Swoim pomysłem dzieli się z bratem. W ostatniej chwili sprawy się komplikują. W F&D wszyscy czekają na powrót Marka z Włoch. Kiedy Ula wychodzi po męża do windy, w korytarzu czeka na nią ktoś inny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...