Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 5 (255)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Filip jest utalentowanym sportowcem. Po wypadku, w którego wyniku stracił nogę, gra w drużynie amp futbolowej. Dagmara zostaje na noc u Lolka, a on dochodzi do wniosku, że mogliby razem zamieszkać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Filip jest młodym utalentowanym sportowcem. Po wypadku, w którego wyniku stracił nogę, gra w drużynie amp futbolowej. Jego drużyna przygotowuje się do nadchodzącego turnieju, jednak niespodziewane problemy stawiają pod znakiem zapytania obecność Filipa na zawodach. Dagmara zostaje na noc u Lolka, a mężczyzna dochodzi do wniosku, że mogliby nawet razem zamieszkać. Do domu Lolka przychodzi jednak wieczorem bez zapowiedzi jego matka. Nie spodziewa się tam zastać Dagmary...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...