Lombard. Życie pod zastaw 9 (446)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hanna straciła syna, zapalonego paralotniarza. Jego sponsor żąda zwrotu pieniędzy, które zainwestował w sprzęt przed zawodami. Andżelika obawia się, że jej rodzinę czekają nowe problemy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Hanna straciła swojego syna, Teo, zapalonego paralotniarza, w tragicznym wypadku. Jego sponsor żąda zwrotu pieniędzy, które zainwestował w sprzęt dla chłopaka przed międzynarodowymi zawodami. Hanna postanawia zastawić paralotnię i inne rzeczy syna. Anka i Andżelika poznają historię klientki i postanawiają jej pomóc. Natalia i jej dwaj wielbiciele - Ksawery i Dominik - są pasjonatami rekonstrukcji. Pewnego dnia wszyscy troje odwiedzają lombard. Anka zaczyna się martwić, kiedy Korsak, z którym pomieszkuje, zaczyna być nieprzyjemny. Andżelika obawia się, że jej rodzinę czekają nowe problemy. Benia chce, by Beton dał nauczkę agresywnemu wobec żony Rokusiowi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...