Agenci NCIS: Los Angeles (3)

(NCIS: Los Angeles: The Only Easy Day)

serial sensacyjny USA 2009  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Trzech byłych członków Navy SEALs przerywa transakcję handlarzy narkotyków. W trakcie strzelaniny ginie jeden z nich oraz policjant. Sam Hanna rozpoznaje na nagraniu kolegę z Navy SEALs.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Trzech byłych członków oddziałów specjalnych Navy SEALs przerywa transakcję odbywającą się między handlarzami narkotyków. W trakcie strzelaniny ginie jeden z nich oraz działający pod przykrywką funkcjonariusz policji. Gdy agenci NCIS oglądają nagranie z kamer przemysłowych, Sam Hanna rozpoznaje jednego z kolegów, z którymi służył w oddziale Navy SEALs.

Występują

Twórcy

Ładuję...