Lombard. Życie pod zastaw 9 (445)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Farmaceutka Marta zostaje potrącona na ulicy. Wkrótce gangsterzy żądają od niej zwrotu obciążającego ich filmiku. Mąż kobiety postanawia dowiedzieć się, o co chodzi. Trop prowadzi go do lombardu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Farmaceutka Marta, żona dr. Adama Wilczura, zostaje potrącona na ulicy. Policja podejrzewa, że kobieta wprowadza do obiegu nielegalne środki i uwikłana jest w mafijne porachunki. Wkrótce do domu Wilczura przychodzą gangsterzy, żądając oddania obciążającego ich filmiku, zrobionego przez Martę. Adam Wilczur nie ma pojęcia, o co chodzi, jednak bandyci nie są wyrozumiali. Mężczyzna postanawia dowiedzieć się, w czym rzecz. Trop prowadzi go do lombardu, gdzie - jak się okazuje - trafiło cenne nagranie. Pewien mężczyzna ma pretensje do pracowników lombardu, że zakupiony przez niego pierścionek ściągnął na niego same nieszczęścia. Filomena wpada na pomysł, jak rozwiązać problematyczną kwestię. Jaca nie ufa Kawie, postanawia ją śledzić i wkrótce otrzymuje dowody na to, że dziewczyna faktycznie nie jest z nim szczera.

Występują

Zobacz także

Ładuję...