Barwy szczęścia | odc. 2481

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Urszula jest wstrząśnięta, gdy słyszy, że Józek chce rozwodu. Grozi, że jeśli nie zmieni zdania, namówi córkę, by podjęła walkę o wysokie alimenty. Przez Aleksa w szkole rozpętuje się kolejna afera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Urszula informuje zięcia, że Julita załamała się, gdy zerwał z nią Alvaro. Była w takim stanie, że umieszczono ją w szpitalu psychiatrycznym. Teściowa jest wstrząśnięta, gdy słyszy, że Józek chce rozwodu. Grozi, że jeśli nie zmieni zdania, namówi córkę, by podjęła walkę o wysokie alimenty. Co więcej, oznajmia, że nie ma skrupułów i może złożyć przeciw niemu fałszywe zeznania. Przez Aleksa w szkole rozpętuje się kolejna afera. Podmienia wizerunek Kujawiak i w trakcie lekcji zdalnej w klasie Johna twarz kobiety zastępuje obrazek wiedźmy. Zenka odwiedza Patryk. Chciałby znowu pracować w Biba Taxi. Jego współpraca z ojcem zakończyła się klęską. Lidka i Alan wspierają Celinę. Herman wyjechał na obóz z niewidomymi dziećmi i kobieta nie ma z nim żadnego kontaktu. Masażysta zamierza potajemnie wyprowadzić się z domu i zakończyć znajomość z Brońską. Rezygnuje też z pracy w fitness klubie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...