Weterynarze z sercem (114)

magazyn przyrodniczy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dwaj bracia postanowili zorganizować rejs Wisłą o dystansie 970 km. Hasło przewodnie wyprawy brzmiało 'Psia bezdomność - temat rzeka'. Podróż promowała psy ze schroniska w Czaplinku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pomysł na program powstał na fali rosnącej popularności na świadome wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin. Propozycja dla widzów poszukujących przystępnej wiedzy o swoich podopiecznych i możliwościach poprawy ich losu. W programie pokazana będzie opieka medyczna nad pacjentami m.in. klinik weterynaryjnych, zwierzętami w ogrodach zoologicznych, ośrodkach ratujących dzikie stworzenia czy stadninach koni. Widzowie zobaczą, jakie korzyści w rozwoju ludzi dają zwierzęta i jak ważne jest dbanie o ich dobro.

Dwaj bracia postanowili zorganizować niezwykły rejs od źródeł do ujścia Wisły, o dystansie 970 km. Hasło przewodnie wyprawy brzmiało "Psia bezdomność - temat rzeka". Trwająca 12 dni podróż miała na celu promowanie psów ze schroniska w Czaplinku, które od dawna czekają na dom. Relacja z trasy każdego dnia dedykowana była innemu rezydentowi placówki. W gdańskim zoo można przyglądać się szkoleniu lwów. Twórcy programu wraz z pracownikami ogrodu przedstawiają lwy angolskie oraz opowiadają na czym polega trening medyczny i dlaczego jest tak ważny.

Występują

Twórcy

Ładuję...