Leśniczówka (421)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bogdan ogląda torbę z pieniędzmi, która oddała mu Kinga. Poszukuje brakującej kwoty. Krzysztof zdradza Ewie, że Pola jest w ciąży. Martwi się, iż to on będzie musiał zająć się wnukiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Bogdan ogląda torbę z pieniędzmi, która oddała mu Kinga. Jest pewny, że gotówka należy do niego. Poszukuje brakującej kwoty. W Borowiku Janusz mówi Danielowi, że już może zdjąć z Lidii zakaz obsługiwania. Planuje w ten sposób uśpić jej czujność, a potem przeprowadzić zemstę. Zabiera też syna do lasu w miejsce, gdzie ukrył beczki pełne pieniędzy. Łysy informuje Janusza, że odnalazł Patrycję. Mieszka teraz pod Wrocławiem. Mężczyźni postanawiają do niej jechać. Krzysztof zdradza Ewie, że Pola jest w ciąży. Martwi się, iż to on będzie musiał zająć się wnukiem. Potem jedzie do kancelarii i pyta Teodora, czy córka może na jakiś czas u niego zamieszkać. Grzymowski natychmiast się zgadza. Majewski nie wie, że to Ewa spodziewa się dziecka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...