Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 5 (252)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nastoletni Franek źle znosi zmianę szkoły tuż przed maturą. W jego klasie dochodzi do serii kradzieży. Do zakładu przychodzi Rolecki, który bardzo chce zwrócić koszty za pomoc w leczeniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Nastoletni Franek źle znosi zmianę szkoły tuż przed maturą. W jego klasie dochodzi do serii kradzieży, a skradzione rzeczy trafiają do lombardu. Do zakładu przychodzi Rolecki, który bardzo chce zwrócić koszta za pomoc w leczeniu. Pracownicy uważają, że nie ma takiej potrzeby, ale Rolecki jest zdeterminowany. Andżelika szuka bliskości, jednak nie do końca wie jeszcze, co właściwie czuje do Mariusza. Zastawiona w lombardzie szafka ściąga do firmy podejrzanych ludzi, którzy przeszukują magazyn.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...