Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 5 (251)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pracownik korporacji zostaje zwycięzcą w konkursie na produkcję najlepszego piwa amatorskiego. Aby zdobyć fundusze na rozkręcenie biznesu, zastawia dom. Kazimierz poważnie rozważa transakcję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Pracownik korporacji Borowski zostaje zwycięzcą w konkursie na produkcję najlepszego piwa amatorskiego. Chce jednak profesjonalnie się tym zająć. Aby zdobyć fundusze na rozkręcenie biznesu, zastawia w lombardzie dom. Kazimierz poważnie rozważa transakcję. Wkrótce dowiaduje się, że przeciwna temu jest narzeczona Borowskiego. Sprawa ta zaczyna interesować Maćka. Klient lombardu zastawia telefon - prezent od byłej żony. Weronika chce wraz z Maćkiem przenieść się do innego miasta i uczęszczać do szkoły aktorskiej. Jego mama Kornelia ma na ten temat swoje zdanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...