Rodzinny interes 5: Ostre przedmioty (197)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ela i Jola cieszą się z przyjęcia nowej praktykantki, Ady. Dziewczyna dobrze sprawdza się w pracy. Fryzjerki nie mają jednak pojęcia, że Ada połyka ostre przedmioty. Pewnego dnia trafia do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Ela i Jola cieszą się z przyjęcia nowej praktykantki, Ady. Dziewczyna dobrze sprawdza się w pracy. Fryzjerki nie mają jednak pojęcia, że Ada połyka ostre przedmioty. Pewnego dnia praktykantka trafia do szpitala i okazuje się, że skrywa jeszcze jedną tajemnicę. Bronek i Justyna nie mogą dojść do porozumienia w sprawie remontu mieszkania. Kiedy w końcu przestają się kłócić o drobiazgi, okazuje się, że mechanik potrzebuje na remont więcej pieniędzy, niż przypuszczał. Sąsiad i jego doradca finansowy przekonują go, by wziął pożyczkę i zainwestował.

Występują

Zobacz także

Ładuję...