Gliniarz i prokurator (48)

(Jake and the Fatman 3: I Will Dance at Your Wedding)

serial kryminalny USA 1989  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Detektyw Jake Styles leci na ślub siostry. Na miejscu okazuje się, że jej narzeczony pracuje jako księgowy dla jednego z lokalnych mafiosów. Jake nie chce dopuścić do ślubu siostry.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterowie przenoszą się na Hawaje, by rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) podchodzą poważnie do prowadzonych spraw, lecz nie tracą przy tym swoistego poczucia humoru. Każdy odcinek opowiada odrębną historię

W tym odcinku

Detektyw Jake Styles leci do USA na ślub siostry. Na miejscu okazuje się, że jej narzeczonym jest chłopak, który ma podejrzaną przeszłość. Jake udaje się na miejscowy komisariat, aby dowiedzieć się, czym zajmuje się jego przyszły szwagier. Rozmowa z kapitanem wiele wyjaśnia. Wychodzi na jaw, że mężczyzna pracuje dla jednego z lokalnych mafiosów. Jest księgowym w restauracji, w której mafia pierze brudne pieniądze pochodzące z hazardu i nierządu. Jake nie chce dopuścić do ślubu siostry.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...