Na ratunek 112: Julia (597)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Grafik Kuba zaprasza do letniego domku Judytę i jej córkę. Gdy obiera awokado, wbija sobie nóż w dłoń. Kobieta udziela mu pomocy. Tymczasem jej dziecko ulega wypadkowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Grafik Kuba lubi flirtować z pięknymi kobietami. Zakochuje się w Judycie, która wydaje się odporna na jego awanse. Niebawem mężczyzna odkrywa, dlaczego wybranka nie chce się z nikim związać - powodem jest jej córka, Basia, którą samotnie wychowuje. Kubie udaje się zaprosić Judytę wraz z dzieckiem do letniego domku swoich rodziców. Mężczyzna, obierając awokado, wbija sobie nóż w dłoń i traci przytomność. Judyta dzwoni pod numer 112. Gdy udziela mężczyźnie pomocy zgodnie z instrukcjami operatora, jej córka ulega poważnemu wypadkowi.

Zobacz także

Ładuję...