Na dobre i na złe | odc. 816: Rodzice i dzieci

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lucyna umawia się z Januszem. Chce zwrócić mu kosztowności, ponieważ boi się o córkę. Inga oświadcza Maksowi, że Antek nie jest jego synem. Falkowicz znajduje idealną opiekunkę do dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się w licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Piotr nocuje w domu Michała, by mieć oko na Hanię. Sądzi, że Biskupski, zdeterminowany, by znaleźć łupy sprzed lat, stanowi dla lekarki zagrożenie. Lucyna umawia się z Januszem. Chce zwrócić mu kosztowności, ponieważ boi się o córkę. Maksowi wreszcie udaje się odszukać Antka. Ponownie kłóci się z Ingą. Oznajmia, że zrobi wszystko, by mieć kontakt z synem. Zdenerwowana kobieta oświadcza mu, że chłopiec nie jest jego synem. Podczas spaceru Falkowicz wreszcie znajduje idealną opiekunkę do dziecka, panią Jadzię. Kobieta jest jednak nianią dzieci jego sąsiada, Bolka. Profesor przekonuje ją do zmiany pracodawcy, przez co wikła się w konflikt z piosenkarzem. W szpitalu dzięki fundacji, z którą współpracuje Lina, pojawia się nowy pacjent; pochodzący z Jemenu Ali. Hania i Tadek zamierzają ocalić zdrowie chłopca i nie dopuścić, by stał się niepełnosprawny. Szczepan bardzo dba o małego pacjenta, co robi duże wrażenie na Linie. Kobieta zaczyna marzyć o własnych dzieciach. Pyta partnera, czy chciałby powiększyć rodzinę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...