Brzydula 2 (172)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rankiem w domu Uli pojawia się sąsiadka, którą zaniepokoił intruz w pobliskim lesie. Dobrzańska odkrywa jego tożsamość. Adam zjawia się w firmie w towarzystwie siostry. Aldona nie spuszcza go z oczu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Rankiem w domu Uli pojawia się sąsiadka, zaniepokojona kręcącym się w pobliskim lesie mężczyzną. Dobrzańska odkrywa tożsamość intruza i wzywa posiłki. Adam zjawia się w firmie w towarzystwie siostry. Aldona, która martwi się o stan psychiczny brata, nie spuszcza go z oczu. Turek znajduje jednak sposób, by wymknąć się na zebranie zarządu. Pod jego nieobecność Bożenka pomaga Aldonie. Kiedy kobieta orientuje się, z kim ma do czynienia, jej zachowanie radykalnie się zmienia. Zabiera brata i opuszcza F&D. Ewa wykorzystuje sytuację, by zakraść się do gabinetu szefa, ale zostaje przyłapana. Ania naciska na Bożenkę, by podjęła jakieś decyzje w sprawie Kryspina. Kolejna sesja terapeutyczna powoduje, że Ula zaczyna widzieć swojego męża w innym świetle.

Występują

Zobacz także

Ładuję...