Barwy szczęścia | odc. 2479

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza czuje się już na tyle lepiej, że Łukasz i Paulinka mogą ją wreszcie odwiedzić. Kasia nie jest już pewna, czy wyprowadzka na Sycylię to dobry pomysł. Renata dalej spotyka się z Andrzejem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Iza czuje się już na tyle lepiej, że Łukasz i Paulinka mogą ją wreszcie odwiedzić. Poruszona ostatnimi wypadkami Kasia nie jest już pewna, czy wyprowadzka na Sycylię to dobry pomysł. Renata dalej spotyka się z Andrzejem. Romanowski nalega, by Dominika się wyprowadziła, ponieważ mógłby wtedy zamieszkać z ukochaną. Obie przyjaciółki nie mogą dodzwonić się do Damiana. Nie odbiera nawet telefonów od klientów. Kobiety obawiają się, że znowu wpadł w szpony alkoholu. Sławka zostaje klientką Madzi. Swoje nowe kreacje omawia z Justinem. Podstęp Oliwki z bezpłatnym manicurem skutkuje spotkaniem Kacpra z Hanią w hotelu Stańskich. Chłopak może się wreszcie przekonać, czy studentka jest tym, za kogo się podawała.

Występują

Zobacz także

Ładuję...