Leśniczówka (419)

telenowela Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Bogdan znajduje na gałęzi drzewa torbę, która mu się śniła. Idzie do komendy. W domu Karczów zjawia się Emilia. Opowiada Kacprowi o swojej pracy w fundacji wspierającej Aborygenów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Odprowadzając Kacpra do szkoły, Bogdan znajduje na gałęzi drzewa torbę, która mu się śniła. Idzie do komendy. W domu Karczów zjawia się Emilia. Opowiada Kacprowi o swojej pracy w fundacji wspierającej Aborygenów. Dobry humor chłopca pryska, kiedy kobieta nadmienia o jego mamie. Krzysiek i Ewa planują spędzić weekend tylko we dwoje. Niespodziewanie do Majewskiego dzwoni Zuzia i mówi, że chce się spotkać. Prawnik i jego ukochana jadą do domu Antoniego. Na miejscu Kasia prosi Krzysztofa, by spytał Teodora, czy Pola mogłaby u niego zamieszkać. Krawczyk zabiera Bartusia do stajni. Cały czas udaje przed nim, że nie zna Amelii. W domu chłopiec opowiada Edycie, że opiekun długo rozmawiał z ładną instruktorką. Gałkowa jest zazdrosna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...