Gliniarz i prokurator (46)

(Jake and the Fatman 3: One More for the Road)

serial kryminalny USA 1989  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Derek, asystent McCabe'a, wraca samochodem z dziewczyną. Na zakręcie rozlewa ona kawę. Derek odwraca wzrok i potrąca przechodnia, Policjanci próbują ustalić, jak doszło do wypadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterowie przenoszą się na Hawaje, by rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) podchodzą poważnie do prowadzonych spraw, lecz nie tracą przy tym swoistego poczucia humoru. Każdy odcinek opowiada odrębną historię

W tym odcinku

Po imprezie na plaży Derek, asystent prokuratora McCabe'a, wraca z dziewczyną samochodem do domu. Nagle na zakręcie dziewczyna rozlewa kawę w aucie. Derek odruchowo odwraca wzrok od drogi i potrąca człowieka, który wtargnął na jezdnię. Mimo interwencji lekarzy ranny umiera. W czasie sekcji zwłok okazuje się jednak, że zabity musiałby przebiegać przez jezdnię tyłem, żeby Derek mógł potrącić go z lewej strony. Policjanci próbują ustalić, jak naprawdę doszło do wypadku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...