Barwy szczęścia | odc. 2478

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Łukasz i Kasia starają się urozmaicić kwarantannę Paulince i Ksaweremu. Iza w dalszym ciągu przebywa w szpitalu. Po spędzonej razem nocy Andrzej prosi Renatę, by z nim zamieszkała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Łukasz i Kasia starają się urozmaicić kwarantannę Paulince i Ksaweremu. Co chwila wymyślają im nowe rozrywki, by dzieci nie odczuły nudy. Iza w dalszym ciągu przebywa w szpitalu. Po spędzonej razem nocy Andrzej prosi Renatę, by z nim zamieszkała. Nie przeszkadza mu, że znają się bardzo krótko. Ich romantyczny poranek przerywa nagłe pojawienie się Luizy. Parę godzin później kelnerkę zaskakuje Wójcik. Uzbrojony w bukiet kwiatów pragnie jej coś powiedzieć. Do fitness klubu znowu przychodzi Kmita. Chce zobaczyć się z Celiną, ale ta robi wszystko, by uniknąć spotkania. Wówczas Jacek decyduje się porozmawiać z Hermanem i powiedzieć mu całą prawdę o jej przeszłości.

Występują

Zobacz także

Ładuję...