Klan | odc. 3850

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka zdradza Oli, że poszła na parapetówkę do Iwony, by nie przebywać z Januszem. Okazuje się, że ma adoratora. Feliks i jego żona przygotowują się na wizytę Daniela z narzeczoną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Agnieszka zdradza Oli, że poszła na parapetówkę do Iwony tylko dlatego, by nie przebywać z Januszem. Wkrótce zjawia się koleżanka i wypytuje o Tymona. Aga daje jej do zrozumienia, że nie jest nim zainteresowana. Niebawem Tymon zjawia się w szkole jogi pod pretekstem zapisania się na zajęcia. Borys przypomina Zuzie, że ma szlaban. Dziewczyna wspomina wczorajsze wyjście do klubu z młodym Lubiczem. Cieszy się, że udało jej się go zgubić. Feliks i jego żona przygotowują się na wizytę Daniela z narzeczoną. Monika jest zadowolona, że Kaja nie pobędzie długo, ponieważ jeszcze dzisiaj leci służbowo do Glasgow. Kiedy okazuje się, że wyjazd nastąpi za kilka dni, kobiecie psuje się nastrój.

Występują

Zobacz także

Ładuję...