Święty (145)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kordas mówi Tamarze, że jej misja się skończyła i ma wracać do Anglii. Jednak ona nie chce odchodzić z firmy Anity. Na plebanii zjawia się biznesmen. Roztacza przed księdzem wizje swoich inwestycji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Kordas mówi Tamarze, że jej misja się skończyła i ma wracać do Anglii. Jednak kobieta nie chce odchodzić z firmy Anity. Biznes Czarnej i jej mamy przynosi zyski. Na plebanii zjawia się biznesmen. Roztacza przed księdzem wizje swoich inwestycji. Uprawa ziemniaków Wróbla została zaatakowana przez stonkę. Mężczyzna obwinia o to sołtysa. Po wyjściu ze szpitala Luiza wraca do Uroczyska. Dowiaduje się, że jej ojciec i ciotka Anita pogodzili się. Tymczasem Janek dostaje nieoczekiwaną propozycję. Tamara zleca mu namalowanie obrazu. Po Uroczysku kręcą się chuligani. Niebawem atakują Klub Kawalera.

Występują

Zobacz także

Ładuję...