Na ratunek 112: Amnezja (594)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Marta ulega wypadkowi. Jej mąż Miłosz dzwoni pod numer 112. Kobieta trafia do szpitala z urazem głowy. Gdy wraca do domu, okazuje się, że straciła pamięć. Traktuje męża i córkę jak obce osoby.

Oglądaj w telewizji

Śr 7.06 9:00
Polsat Serialelogo

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Marta ulega groźnemu wypadkowi. Jej mąż Miłosz dzwoni pod numer 112. Kobieta trafia do szpitala z ciężkim urazem głowy. Gdy wraca do domu, okazuje się, że straciła pamięć. Traktuje męża i córkę jak obce osoby. Nieoczekiwanie w życiu Marty pojawia się jej szkolna miłość, Igor. W trakcie miłosnej schadzki z dawnym partnerem kobieta zaczyna odzyskiwać pamięć. Chce wracać do domu, jednak Igor staje się napastliwy. Przerażona kobieta wyrywa się i ucieka. Dzwoni do męża i pod numer 112.

Zobacz także

Ładuję...