Galileo (893)

program popularnonaukowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W programie test maszyny, w której można zamówić posiłek przygotowany przez roboty i quiz na temat wykonywania codziennych czynności. Ponadto historia Duńczyka, którego mięso zdetronizowało steki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Widzowie zobaczą wyprawy do najpiękniejszych zakątków świata, choć nieco zmienionych w wyniku pandemii. Reporterzy wcielą się w pracowników fabryk, plantacji i innych organizacji, których działalność wzbudza powszechną ciekawość. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek przydatnych w codziennym życiu oraz najnowszych doniesień ze świata nauki czy technologii. Smaku relacjom dodadzą kolorowe, oryginalne, a czasem zaskakujące potrawy.

W programie test maszyny, w której można zamówić posiłek przygotowany przez roboty i quiz na temat bezbłędnego wykonywania codziennych czynności. Ponadto historia Duńczyka, którego mięso zdetronizowało amerykańskie i japońskie kultowe steki. Reporterzy poszukają też odpowiedzi na pytanie: czy każdy może zostać bohaterem oraz jakie cechy i okoliczności temu sprzyjają. Na koniec felieton o tym, czy koty mogą mieć uczulenie...na ludzi.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...