Galileo (892)

program popularnonaukowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W programie kilka rzeczy, bez których mieszkańcy USA nie wyobrażają sobie życia, jak ser w tubce czy darmowe dolewki. Reporterka przetestuje gadżety używane w sypialni, wśród nich podgrzewane kapcie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Widzowie zobaczą wyprawy do najpiękniejszych zakątków świata, choć nieco zmienionych w wyniku pandemii. Reporterzy wcielą się w pracowników fabryk, plantacji i innych organizacji, których działalność wzbudza powszechną ciekawość. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek przydatnych w codziennym życiu oraz najnowszych doniesień ze świata nauki czy technologii. Smaku relacjom dodadzą kolorowe, oryginalne, a czasem zaskakujące potrawy.

W programie kilka rzeczy, bez których mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie wyobrażają sobie życia, jak ser w tubce czy darmowe dolewki. Reporterka przetestuje gadżety używane w sypialni, wśród nich podgrzewane kapcie. Ponadto widzowie poznają lekarza z pasją, który pomaga ludziom oraz dzikim zwierzętom z problemami z kręgosłupem. Jego pacjentami są m.in. wąż, mrówkojad czy szynszyla. Na koniec wizyta w holenderskim osiedlu położonym na wodzie.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...