Ukryta prawda | sezon 20 odc. 1299

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

19-letnia studentka pierwszego roku prawa, Żaneta, kocha się w Damianie. Dotąd była przekonana, że podobnie jak ona pochodzi z dobrej rodziny. Okazuje się, że chłopak wychował się w domu dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnych odcinkach serialu pojawią się nowe historie dramatyczne ludzi, których życie w jednej chwili uległo całkowitej zmianie. Bohaterowie muszą poradzić sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami. Mimo problemów, nadal mogą zawalczyć o szczęście. Gościem jednego z epizodów będzie gwiazda disco polo, Tomasz "Niecik" Niecikowski.

W tym odcinku

19-letnia studentka pierwszego roku prawa, Żaneta, kocha się w starszym koledze z tego samego kierunku, Damianie. Dotąd była przekonana, że podobnie jak ona pochodzi z dobrej, inteligenckiej rodziny. Zobaczyła go jednak z Wiolą, która wychowywała się w domu dziecka. Chłopak sam spędził tam całe dzieciństwo. Jak tłumaczy, okłamał ją, ponieważ z tego powodu zawsze czuł się gorszy. Żaneta mu wybacza. Tymczasem rodzice 19-latki - gdy dowiadują się prawdy o jego przeszłości - nagle przestają akceptować wybranka córki. Studentka często odwiedza Damiana, mieszkającego na stancji u 55-letniej Stanisławy. Niebawem odkrywa coś niepokojącego: ukochany regularnie spotyka się z Wioli. Zaczyna mieć podejrzenia, że to jego miłość z domu dziecka.

Zobacz także

Ładuję...