Na ratunek 112: Atak paniki (527)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Jarek wprowadza się z żoną do krewnej, która zapisała mu w spadku dom w zamian za opiekę. Jego partnerka rodzi dziecko. Troska o starszą panią i noworodka ją przerasta. Sięga po leki uspokajające.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Kasia i Jarek marzą o własnym mieszkaniu, nie mają jednak zdolności kredytowej. Krewna chce zapisać chłopakowi w spadku swój dom, jeśli on zdecyduje się zaopiekować nią w ostatnich latach życia. Para prowadza się do domu Agaty. Z czasem Kasia zachodzi w ciążę i rodzi dziecko. Opieka nad starszą panią i noworodkiem przerasta jednak jej możliwości. Kasia coraz częściej sięga po leki uspokajające. Pewnego dnia Jarek znajduje żonę odurzoną medykamentami. Nigdzie zaś nie może znaleźć Agaty. Mężczyzna dzwoni pod numer 112.

Zobacz także

Ładuję...